YAŞADIĞINIZ MAHALLENİN MUHTARI KİM? İŞTE MAHALLE VE İSİMLERİ. YÜZDE 50'Sİ DEĞİŞTİ! TIKLA VE ÖĞREN... YAŞADIĞINIZ MAHALLENİN MUHTARI KİM? İŞTE MAHALLE VE İSİMLERİ. YÜZDE 50'Sİ DEĞİŞTİ! TIKLA VE ÖĞREN...

ALANYA İMAJI YERLERDE
Alanya iskelesinde tekneciler arasında yaşanan kavgada 6 kişi yaralanmış, görüntüler kısa sürede sosyal medyada yayılmıştı. Turizm sezonu öncesi ilçe imajına yakışmayan görüntülerin ardından Kaymakam Ürkmezer başkanlığında   İlçe Asayiş Toplantısı düzenlendi. Toplantıya Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Antalya İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Engin Burak Mindivanlı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Üsteğmen Osman Karalay ve Zabıta Müdürü Naci Uzunsakal katıldılar.
GÜVENLİK VE TEDBİRLER GÖRÜŞÜLDÜ
Toplantıda Kaymakam Ürkmezer, Zabıta Müdürü Naci Uzunsakal'dan Alanya genelinde zabıta denetimleri ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. İlçenin asayiş ve güvenlik konularının konuşulduğu toplantıda Kaymakam Ürkmezer ve katılımcılar arasında emniyet, jandarma ve zabıtanın turizm sezonu yaptığı çalışmalar ve aldığı güvenlik tedbirleri ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. 
KAYMAKAM: CEZALARI UYGULAYACAĞIZ
Alanya Kaymakamı Dr Fatih Ürkmezer "Olayla ilgili mevzuatta yer alan cezaları uygulayacağız. Kavga konusu, şikayet varsa savcılığın konusudur. Teknelerin konumlandırılması ise Balıkçılar Kooperatifi'nin koordinasyonunda. Ayrıca onlarlada bir görüşme yapılacak. Sezon öncesi tüm tedbirleri alacağız" dedi.