banner247
banner174
banner113

Başkan Yücel'den birlik ve beraberlik vurgusu!

banner106

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yarın başlayacak Ramazan ayıyla ilgili bir mesaj yayınlayarak vatandaşların ve tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şeriflerini tebrik etti.

Başkan Yücel'den birlik ve beraberlik vurgusu!

banner108
banner238

Belediye Başkanı Yücel mesajında, “Tüm İslam aleminin ve Alanyalı vatandaşlarımızın Ramazan-ı Şeriflerini tebrik ediyorum. Gönülleri huzurla dolduran, rahmet, mağfiret ve bereket ayı, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerifi yarın hep birlikte karşılayacağız. Birlik ve beraberlik duygusunun en derinden hissedildiği bu mübarek ayda, kırgınlıkların unutulduğu, paylaşımların arttığı, yüzlerin güldüğü güzel günlerimizin olması dileğiyle Yüce Rabbimden tüm insanlığın bu mübarek ayın feyzinden nasibini almasını, dualarımızın kabul olmasını, COVID-19 pandemisinden kurtularak en kısa zamanda sağlıklı günlere kavuşmamızı niyaz ediyorum” dedi.
“SOSYAL YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”
Alanya Belediyesi’nin sosyal yardımlarının devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret gösterip sosyal yardımlarımıza devam edeceğiz. Pandemi kuralları gereğince de bu yıl iftar çadırlarımızı kuramayacağız. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olabilmek adına sosyal yardımlarımızı arttırmaya yönelik çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz” dedi.
 
banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.