banner113

İYİ PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OĞUZ, GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İLE GÖRÜŞEREK SEÇİM SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİLER

banner106

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi partilerde aday adaylığı başvuru süreci tüm hızıyla sürerken, müracaatta bulunan aday adaylarını çalışması da hızlandı

İYİ PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OĞUZ, GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İLE GÖRÜŞEREK SEÇİM SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİLER
21 Mart 2023 Salı 17:16

banner108
banner238

 Milletvekili aday müracaatının fazla olduğu İYİ Parti’nin Aday Adayı Uğur Oğuz da bölge ve Ankara temaslarına hız verdi. Dün İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı’nda kendisini destekleyen dostları ve partililer ile aday adaylığını açıklayan Uğur Oğuz, bugün de Ankara’da temaslarda bulundu. 

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İLE GÖRÜŞME 
İYİ Parti Genel Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak ile görüşen Oğuz, siyasi gelişmeler ve sürece ilişkin bilgiler aldı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve STK İlişkileri Başkanı Burak Akburak’u ziyaretinin ardından temaslarını sürdüren Oğuz, ‘Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Başbakan yapmak, partimizi Antalya’da birinci parti  ve Millet İttifakının Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı seçtirmek için ben ve tüm aday adayı arkadaşlarım Antalya’da var gücümüzle çalışacağız. Ziyaretlerimizde sadece aday olmak için şahsi destek talep etmiyor, parlamenter sistemin garantisi ittifakımıza destek için çalışıyorum. Bu inançla seçim sürecinde de çalışmalarım sürecek.’ dedi.

banner109

Etiketler; #uğur oğuz
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.