Alanya'da Turizm Sezonu Beklentilerin Üzerinde Alanya'da Turizm Sezonu Beklentilerin Üzerinde

Görevine başlarken duygularını dile getiren Küçülmez, "27. Dönem Alanya İçmimarlar Odası Temsilcisi olarak görevime başlamak benim için büyük bir onur ve sorumluluk. Bu görevi devralırken, 26. Dönem Alanya İçmimarlar Oda Temsilcisi Hüseyin Ünal’a yaptığı hizmetlerden ve değerli katkılar için teşekkür ediyorum. Amacım, meslektaşlarımızın ihtiyaçlarını dinleyerek, onların yanında olmak ve mesleğimizi daha ileriye taşımak için çalışmak olacak" dedi.

Yeni temsilci Küçülmez'in öncelikli planları arasında, Alanya’daki içmimarların projelerini daha geniş kitlelere tanıtmak ve topluma fayda sağlayacak projelerde yer almak bulunuyor. İç mimarlık alanında yenilikçi ve sürdürülebilir çözümleri desteklemeyi hedeflediğini belirten Küçülmez, "Bu süreçte tüm meslektaşlarımızın desteğine ihtiyaç duyacağız ve birlikte başarılı projelere imza atacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Ufuk Küçülmez'in liderliğinde Alanya İçmimarlar Odası, iç mimarlık mesleğinin daha da gelişmesi ve yaygınlaşması için çalışmalarını sürdürecek. Meslektaşlarının projelerini destekleyerek ve yeni projeler üreterek Alanya'ya katkıda bulunmayı amaçlayan Küçülmez, bu süreçte meslektaşlarıyla sıkı bir iş birliği içinde olacağını belirtti.

Editör: Hüseyin Kalaycı