Sevgi Bohçası Geleneği Devam Ediyor
Alanya Kızılay Kadın Şubesi, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma kültürünü yaşatmak amacıyla hazırladığı sevgi bohçalarını, yeni doğum yapmış ve maddi desteğe ihtiyaç duyan ailelere ulaştırmaya devam ediyor. Türk Kızılay Kadın Alanya Şubesi üyeleri, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek, doğum yapan annelere sevgi bohçalarını teslim etti.

Yeni Anneler İçin Büyük Destek
Kızılay Kadın Alanya Şubesi yetkilileri, proje hakkında yaptıkları açıklamada şunları belirtti: "Alanya Kızılay Kadın olarak sevgi bohçası geleneğini yaşatmaya devam ediyoruz. Hazırlanan sevgi bohçalarımızı hastanemizde doğum yapan ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmaya devam ediyoruz."

G O5I Guj Wg A A Zaxk

Başkan Özçelik: Bu sene "Çimen otel" açılmayacak Başkan Özçelik: Bu sene "Çimen otel" açılmayacak

Toplumsal Dayanışmanın Gücü
Bu anlamlı proje, hem yeni annelere maddi destek sağlıyor hem de toplumsal dayanışmanın önemini vurguluyor. Kızılay Kadın Alanya Şubesi'nin çalışmaları, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya ve onların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Hastane Ziyareti
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret eden Kızılay Kadın üyeleri, hastane yönetimi ve personeli tarafından da takdirle karşılandı. Hastane yönetimi, Kızılay Kadın Şubesi'nin bu anlamlı katkılarının, hem hastaların moralini yükselttiğini hem de toplumsal dayanışma ruhunu güçlendirdiğini ifade etti.

Editör: Hüseyin Kalaycı