banner247
banner174
banner113

Antalya’da Lider Fiat!

banner106

2019’da Antalyalıların Tercihi Fiat Oldu!

Antalya’da Lider Fiat!

banner108
banner238

Geçtiğimiz yılı Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarının lideri olarak bitiren Fiat, ürün gamında yer alan otomobil ve hafif ticari modelleri ile Antalya’da da başarılı sonuçlara imza attı.Fiat 2019 yılını Trafik tescil verilerine göre Antalya’da 17 bin 146 adet satış ve yüzde 18’lik Pazar payı ile bölgenin en çok tercih ettiği marka oldu.
 
2019 yılını Türkiye otomobil ve hafif ticari araç pazarının lideri olarak tamamlayan Fiat, Antalya’da da lider marka oldu. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan ve Aralık Ayı Trafik Tescil Kayıtları esas alınan rakamlara göre Fiat, il bazında da başarısını sürdürdü. Türkiye genelinde otomobil+hafif ticari araç toplamında 46 ilde birden en fazla tercih edilen marka olma başarısı gösterdi. Fiat, segmentasyon olarak bakıldığında 44 ilde otomobil ve 5 ilde de hafif ticari araç pazarında lider marka oldu.
Fiat, söz konusu başarısını Antalya’da da devam ettirdi. TÜİK verilerine göre Fiat, 17 bin 146 adet satış ve yüzde 18’lik Pazar payı ile en çok tercih edilen marka oldu.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç 2019 yılında Türkiye toplam pazarının en çok tercih edilen markası olduk. Başarımızın ardında değerli bayilerimizin ve satış teşkilatımızın çok önemli bir payı var. İl bazlı liderliklerimizdeki, uzun yıllardan bu yana iş birliği içerisinde olduğumuz kıymetli iş ortaklarımız özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum”  diye konuştu.
Fiat Satış Direktörü Mahmut Karacan ise Fiat’ın Antalya’daki güçlü temsilcileri Gürses, Bilaller ve Birmot ile süregelen iş birliklerinin yeni bir başarıyla taçlanmasından ötürü büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Karacan; “2019 yılındaki başarılı çalışmalarından ötürü Antalya’daki  teşkilatımızı kutluyorum. 2020 yılında da güçlü bayi ağımız ile Türkiye otomotiv pazarındaki iddiamızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.
 
Fiat Antalya’da da ilk tercih!
Liderlik ödülünü Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç ile Satış Direktörü Mahmut Karacan’dan alan ve değerlendirmelerde bulunan Ali Gürses, Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olan Fiat’ın Antalya’daki başarısını sürdürdüğüne değindi. Fiat markasının Antalya’daki temsilcileri olarak satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyeti önceliği ile çalışmayı sürdürdüklerini vurgulayan Ali Gürses ayrıca Egea Ailesi’nin 2019 yılında da “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili” olmayı sürdürdüğünü belirtti. Antalyalıların ilk tercihinin Fiat olduğunu vurgulayan Ali Gürses, “Markamızın ürün gamında yer alan otomobil ve hafif ticari tüm modellerin, Antalyalılar tarafından tercih edilmiş olması bizi çok mutlu ediyor.” diye konuştu.
 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.