banner245
banner174
banner113

Nezahat-Abdullah Doğan ilkokulunda trafik eğitimi

banner106

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği olarak hazırladığımız "AİLEMİN TRAFİK POLİSİYİM " projesini bu hafta Nezahat Abdullah Doğan İlkokulu'nda uyguladı.

Nezahat-Abdullah Doğan ilkokulunda trafik eğitimi

banner108
banner238
Hazırlarlanan "AİLEMİN TRAFİK POLİSİYİM " projesi kapsamında Nezahat Abdullah Doğan ilkokulunda 3. sınıfta okuyan 130 örgencimize eğitici filmler desteğiyle trafik eğitimi verdik. 

Ayrıca trafik polisi şapkası ve ailenin trafik polisi rozeti hediye ettiğimiz çocuklara artık sen ailenin trafik polisi oldun; Görevin araçla bir yere giderken araç içerisindeki herkese emniyet kemerlerini takmalarını sağlamak, sürücünün hız yapmasını engellemek, araçla seyir halinde iken sürücünün telefonla konuşmasını engellemek ve sürücünün trafik ışıklarına uymasını sağlamak olacaktır. 


Trafik eğitimi verdiğimiz ve Ailenin trafik polisi olarak görevlendirdiğimiz öğrencilerimizin trafik kurallarına uyacaklarına ve ailenin trafik polisi olarak yapacakları görevlerini hakkıyla yerine getireceklerine inancımız tamdır. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.