banner247
banner174
banner113

Ak Partili Toklu dur durak bilmiyor

banner106

Başkan Toklu ve Yönetimi Güzelbağ'da Esnaf ve Vatandaşlarla bir araya geldi

Ak Partili Toklu dur durak bilmiyor

banner108
banner238

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mutafa Toklu ve Yönetim Kurulu Üyeleri bugün Güzelbağ Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Güzelbağ Mahalle Muhtarı ve Mahalle Başkanı ile birlikte Jandarma Karakolu ziyaretinin ardından Gündoğmuş bağlantı yolu üzerinde incelemeler gerçekleştirdiler. İncelemelerin ardından Güzelbağ Mahallesinde ki esnafa ve vatandaşlara da ziyarette bulunuldu. 

Gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Başkan Toklu;"Bugün İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizle, Güzelbağ Mahalle Muhtarımızla ve Mahalle Başkanımızla birlikte Güzelbağ Mahallemizde bulunan Jandarma Karakolumuza ziyarette bulunduk. Karakol ziyaretimizin ardından Gündoğmuş bağlantı yolu üzerinde incelemeler gerçekleştirdik. 

Konuyla ilgili karayolları bölge Müdürü Salih Cengiz ile görüşerek sürecin hızlanması konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Yol incelememizin ardından Güzelbağ Mahallemizde esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Bizleri güleryüzle karşılayan tüm vatandaşlarımıza ve esnafımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz." ifadelerine yer verdi.

 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.