banner247
banner174
banner113

CHP Antalyalı Böceke anket şoku!

banner106

Hakan Bayrakçı’nın sahibi olduğu SONAR Araştırma Şirketi, Nisan 2021 başarılı büyükşehir belediye başkanları anketini sonuçlandırdı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, iki ayrı konuda yapılan 10 kişilik her iki başarı listesine de giremedi.

CHP Antalyalı Böceke anket şoku!

banner108
banner238

Aralık 2019’daki ankette, başarılı 10 büyükşehir belediye başkanı arasına giren Muhittin Böcek, 2020’de koronavirüsten uzun süre tedavi gördüğü için değerlendirmeye alınmamıştı. Böcek, 2021’e de kötü bir başlangıç yaptı.

SONAR'ın Başkanı Hakan Bayrakçı, seçim döneminde ve sonrasında katıldığı TV programlarında Antalya'dan söz açıldığında Muhittin Böcek'i sık sık övüyordu.

BÖCEK ANKETTE YOK

Böcek, SONAR’ın ‘Büyükşehir Belediye Başkanlarının Genel Başarı Oranları’ ile ‘Korana Dönemleri Performansları’ anketlerinde kendisine yer bulamadı.
1 Şubat-15 Nisan tarihleri arasında TUİK verilerine dayanarak, 18 bin 71 kişiyle yüz yüze görüşme yapıldı veya telefon anketi uygulandı.

Genel Hizmet ve Projeler anketinden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu birinci çıkarken, Koronavirüs ile mücadele anketinden ise Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ipi göğüsledi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.