banner113

Gökhan Sipahioğlu dünya evine girdi

banner106

Alanya'nın tanınmış gençlerinden olan Fatma ve Hasan Sipahioğlu'nun oğulları, İç Mimar & Çevre Tasarımcısı, İç Mimarlar8 Odası Alanya Temsilcisi ve CHP Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Sipahioğlu, Alanya'nın tanınmış ailelerinden olan Sevil ve Tahir Tuluk'un Alita Porcelain sahibi olan kızları Neslihan Tuluk ile dünya evine girdi.

Gökhan Sipahioğlu dünya evine girdi
17 Ekim 2021 Pazar 12:18

banner108
banner238

Geçtiğimiz yıl başlayan çiftin birliktelikleri yaz başında Goldcity Otel'de yapılan nişan töreni ile resmiyete döken genç çift, geçtiğimiz haftalarda da İstanbul Çırağan Sarayı'nda kına gecesi yaparak gelenekleri yaşatmıştı. Neslihan ve Gökhan'ın görkemli düğünleri ise Cuma günü akşam Lonicera Resort & SPA Hotel'de gerçekleşti. Yüzlerce seçkin davetlinin katıldığı renkli düğün, genç çiftin salona gelmesi ile başladı.
Lonicera'da masalları aratmayan bir düğün ile evliler kervanına katılan Neslihan Tuluk ve Gökhan Sipahioğlu'nun nikah töreninde şahit bolluğu vardı. 10'a yakın şahidin eşlik ettiği törende genç çiftin nikahlarını Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp kıydı. Davetlilerin huzurunda ömür boyu sürecek mutlulukları için 'Evet' diyen Neslihan ve Gökhan, konuklar tarafından uzun süre alkışlandı.
EBRU GÜNDEŞ SÜRPRİZİ
Neslihan ve Gökhan çiftinin görkemli düğünlerinde sürpriz bir sanatçı sahnedeydi. Türkiye'nin yakından tanıdığı ünlü sanatçı Ebru Gündeş, genç çiftin düğünlerinde coşku dolu bir eğlence yaşattı. Söylediği birbirinden güzel şarkılarla davetlileri coşturan Ebru Gündeş, gelin Neslihan Tuluk ve damat Gökhan Sipahioğlu ile yakından ilgilendi. Konser tadında bir eğlence sunan ünlü sanatçı, geç saatlere kadar müzik ziyafeti çekti.

banner109
banner110
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.