banner247
banner174
banner113

Güney, ilk istişare toplantısını Konaklı’da yaptı. 

banner106

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, birim amirleriyle Alanya’nın Batısı’na çıkarma yaptı. 

Güney, ilk istişare toplantısını Konaklı’da yaptı. 

banner108
banner238
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, istişare toplantılarına Konaklı’dan başladı. İstişare ve değerlendirme toplantısına Konaklı Muhtarı, Osman Kaya, Payallar Muhtarı Ali Öztürk, Emişbeleni Muhtarı Nuri Aslan, Türkler Muhtarı Mehmet Şahin, Ak Parti Konaklı Mahalle Temsilcisi Adil Kaplan, Türkler Mahalle Temsilcisi Ali Uyar ve Payallar Mahalle Temsilcisi Aziz Akış, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin, Asat Şube Müdürü Fatih Uysal, Kırsal alan sorumlusu Arif Yeni ve Mezarlıklar Müdürü Yakup Gök katıldı.  
Yaklaşık 2 saat süren toplantıda Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, önce mahalle muhtarları ve temsilcilerini dinledi. Mahalle muhtarları ve temsilcileri bölgelerinde yapılan alt ve üst yapı çalışmalarından ötürü Güney’e teşekkür ederek, yeni talep isteklerini dile getirdiler.

YATIRIMLARI PLANLIYORUZ
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney toplantıda yaptığı değerlendirmede, “Büyükşehir Belediyesi olarak sorumluluk alanımız içinde bulunan Alanya’nın her yerine hizmet götürme gayreti içindeyiz. Bu bölgeye de 100 milyon liraya mal olacak hal kompleksini yapıyoruz. Ayrıca, içme suyu, kanalizasyon, kaldırım, park ve bahçe hizmetleri ile mezarlık hizmetlerini en iyi şekilde getiriyoruz. Proje aşamasında olan ve yatırım bütçesine alınacak yatırımları da planlıyoruz. Batı bölgesine daha da güzel hizmetler getirmeye devam edeceğiz. İstişare ve değerlendirme toplantılarına Konaklı’dan başladık. Diğer mahallelerimizde de belirli periyotlarla bu toplantıları yapacağız. Oldukça verimli bir toplantı oldu katılımcılara teşekkür ediyorum“ dedi. 
Toplantının ardından Güney, Konaklı muhtarlar ve mahalle temsilcileriyle incelemede bulundu. Ardından Konak Taksi Durağı’na geçerek, taksicilerle sohbet etti ve taleplerini dinledi.    
 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.