banner247
banner174
banner113

Alanyasporum Okulum projesinde 21’inci buluşma

banner106

Alanyasporum Okulumda projesinin 21'inci durağı Ted Alanya Koleji oldu. 

Alanyasporum Okulum projesinde 21’inci buluşma

banner108
banner238

FUTBOLCULAR KATILDI
Etkinliğe kulüp başkan Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyelerimiz Hüseyin Girenes, Mehmet Güler ve Enver Vural, genel koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu, genel müdürümüz Muhammed Ak, yardımcı antrenör Mehmet Yozgatlı, futbolcular Efecan Karaca, Ceyhun Gülselam, Salih Uçan ve Fabrice N'Sakala katıldı.
İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE
Ted Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı'nın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, proje yürütücüsü Yusuf Yılmaz'ın projenin amacına ilişkin konuşmasıyla devam etti. Daha sonra kürsüye çıkan proje yöneticisi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ise iyi günde olduğu gibi kötü günde de Alanyaspor'un yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. 
Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ise projenin amacının öğrencilere küçük yaşlardan itibaren Alanyaspor sevgisini aşılamak olduğunu dile getirdi. 
FORMALARI İMZALADILAR
Konuşmaların ardından Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Ted Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı ile İlkokul Müdürü Ferah Çavuşoğlu Karakaş'a Alanyaspor forması verdi. Ted Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı ile İlkokul Müdürü Ferah Çavuşoğlu ise Başkan Çavuşoğlu'na plaket taktim etti. Futbolcularımız daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayarak formalarını imzaladı. 
 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.