banner113

Korkmaz: Alanyaspordaki oyun sistemini değiştireceğiz!

banner106

Alanyaspor'a 1 yıllık imza atan Bülent Korkmaz ise Alanya ekibinin Süper Lig'de çok başarılı sezonlar geçirdiğini belirtti.

Korkmaz: Alanyaspordaki oyun sistemini değiştireceğiz!
07 Eylül 2021 Salı 15:58

banner108
banner238
Alanyaspor'un Türk futbolunda kendi içerisinde kurumsal olan, doğru düzgün işleyen ender kulüplerden birisi olduğuna kaydeden Korkmaz, "Burada bulunmaktan dolayı son derece mutluyum ve heyecanlıyım. Burada süregelen o performansı sürdürmeye çalışacağız. Ekibimiz ve oyuncularımızla beraber bu işin üstesinden geleceğiz. İki tarafa da hayırlı olsun." diye konuştu.
Korkmaz, öncelikli hedefinin oyuncuların performansını yükseltmek olduğunu vurguladı.

Daha önceki sezonlarda iyi oyunculardan iyi performanslar alındığını kaydeden Korkmaz, "Alanyaspor'a; keyif veren, mücadele eden, mücadeleyi hiçbir zaman bırakmayan bir oyun oynatmak istiyoruz. Bugüne kadar Alanyaspor'un yaptığı en doğru işlerden bir tanesi doğru oyuncuları bulması. Evet, bu sene çok büyük bir değişim oldu. Ama o değişimde gelen oyuncuların kaliteli oyuncular olduğunu biliyorum. İyi oyuncular olduğunu biliyorum. Onların performansını yükseltmem lazım. Öncelikle oyun sistemini değiştireceğiz."

 

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.