banner245
banner174
banner113

DEMKOD’dan Yardım Yemeği’ne davet 

banner106

Demirtaş Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (DEMKOD), ‘Eğitim İçin Sen de El Ver’ sloganıyla üniversitede okuyan öğrenciler yararına çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  

DEMKOD’dan Yardım Yemeği’ne davet 

banner108
banner238

6 Mart Çarşamba günü Alanya Öğretmen Evi’nde öğrencilere burs kaynağı sağlayabilmek için kaynaşma ve dayanışma yemeği düzenleyeceklerini belirten DEMKOD Yönetim Kurulu Üyesi Emine Keyaoğlu, “Demirtaş merkez ve köylerinde üniversitede okuyan maddi durumu yetersiz gençlere burs imkânı sağlamak amacı ile düzenlemiş olduğumuz geleneksel yardım yemeğine tüm halkımızı bekliyoruz. Amacı daha çok gencimize burs vermek ve halen burs alan gençlere daha iyi hizmet ve eğitim imkânı vermek olan derneğimizin yaptığı bu çalışmaya duyarlı herkesin katılımını bekliyoruz. 13 yıldır yaptığımız bu etkinlik sayesinde şu ana kadar çoğunluğu kız öğrenciler olmak üzere yaklaşık 3.500 öğrenciye burs imkanı sağladık. Bundan sonraki hedefimiz de daha çok gence ulaşmaktır” şeklinde konuştu.
6 Mart 2019 Çarşamba günü Alanya Öğretmen Evi’nde düzenlenecek olan dayanışma yemeğinin davetiyelerine Cuma Pazarı Halk Lokantası’ndan veya 05325774196 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Dileyen kişiler davetiyelerini Öğretmen Evi girişinden de alabilirler.
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.