AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek Genel Seçime yönelik merkez mahallelerde bulunan okulların sorumluları ile İlçe Teşkilatında bir araya geldi. AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve okul sorumlularının katıldığı toplantıda son yapılan çalışmaların değerlendirmesi yapıldı. Toplantıda seçime yönelik önlemler, dikkat edilmesi gereken hususlar, sorumlu kişilerin sorumluluk alanlarının önemine değinildi. Başkan Toklu, büyük bir sorumluluk üstlenen okul sorumlularına teşekkürlerini ileterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçerek ülkede istikrarın tekrardan sürmesi için çalışacaklarını ifade etti. 

Başkan Toklu; “Bugün AK Parti Alanya İlçe Teşkilatımızda, merkez mahallelerimizde bulunan okullarımıza atamış olduğumuz okul sorumlularımız ile bir araya geldik. 14 Mayıs seçimleri ülkemiz için öneminin farkındayız. Bu doğrultuda teşkilatımızın tüm AK kadrolarıyla çalışmalarımıza daha da hız verdik. 

Okul sorumlularımıza gerekli uyarılarımızı yaparak seçim günü okullarımızda herhangi bir aksaklığa neden olunmaması için önlemlerimizi aktardık. Okul sorumlularımızın üstlenmiş oldukları bu büyük sorumluluk sebebiyle kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Alanya hazır, Türkiye hazır, doğru adımlarla yola devam.” ifadelerine yer verdi.