Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer başkanlığında gerçekleştirilen Alanya Balıkçı Barınağı Değerlendirme Toplantısı'na, Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Turgay Türkyılmaz, Su Ürünleri Daire Başkanı Mahir Yılmaz, Akdeniz Ulaştırma 6. Bölge Müdürü Serhan Özkanlı, Antalya İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat ve Alanya İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Rüzgar da katıldı.

445404623 467848765600502 7180888620824203956 N

ALİDAŞ Modeli Paşa’nın Otellerinde Uygulanacak: Alanyalı İş İnsanları Güçlerini Birleştiriyor ALİDAŞ Modeli Paşa’nın Otellerinde Uygulanacak: Alanyalı İş İnsanları Güçlerini Birleştiriyor

Toplantıda, Alanya Balıkçı Barınağı'nın yasal çerçevede ihalesi, durumu ve planlamaları değerlendirildi. Toplantı sonunda Kaymakam Ürkmezer, Başkan Özçelik, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Turgay Türkyılmaz ve katılımcılar, Alanya Balıkçılar Barınağı Kooperatifi Başkanı Kerim Balıktay ve Yönetimi ile bir araya gelerek barınakta incelemelerde bulundular.

İhale süresinin dolduğu bu süreçte, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın barınağın durumunu incelediği ve ihaleye çıkartacağı belirtildi.
 

Editör: Hüseyin Kalaycı