Arkadaşlarıyla Buluşmaya Gitmişti

Alanya Belediye Meclisi Komisyonu Kurban Satış Yerinde Alanya Belediye Meclisi Komisyonu Kurban Satış Yerinde

Geçen hafta halasını ziyaret etmek üzere Tarsus'a gelen Türkan Yağmur Kulak, arkadaşlarıyla buluşmak için Tarsus Atatürk Parkı'na gitmek üzere evden çıktı. DHA'da yer alan habere göre, parkta arkadaşlarıyla buluşan genç kız, o günden sonra eve geri dönmedi.

Aile Büyük Endişe İçindeydi

Kızını bulmak için yaptığı tüm aramalara rağmen sonuç alamayan Kadir Kulak, kayıp başvurusunda bulunarak yetkililerden yardım istemişti. Kadir Kulak, kızlarının bir an önce bulunmasını ümit ettiklerini ve her geçen gün endişelerinin arttığını belirtmişti.

Soruşturma ve Arama Çalışmaları

Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, Türkan Yağmur Kulak'ın bulunması için yoğun çalışmalar sürdürülmüştü. Polis ekipleri, genç kızın en son görüldüğü yer olan Atatürk Parkı ve çevresinde arama çalışmalarını genişletmişti.

Mutlu Son: Türkan Sağ Salim Bulundu

Türkan Yağmur Kulak, kaybolduktan 7 gün sonra sağ salim bulundu. Kızlarının bulunmasının ardından büyük bir rahatlama yaşayan Kulak ailesi, destek veren herkese teşekkür etti. Baba Kadir Kulak, "Kızımızı sağ salim bulduğumuz için çok mutluyuz. Bu süreçte destek olan ve aramalara katılan herkese minnettarız" dedi.

Gazeteci Yakup Boncuk'tan Sosyal Medya Paylaşımı

Tarsuslu gazeteci Yakup Boncuk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Alanya ilçesinden Tarsus'a gelen (13) Türkan Yağmur Kulak'tan 5 gündür haber alınamıyordu sağ salim bulundu. İlgilenenlere teşekkür ederiz" dedi.


 

Editör: Hüseyin Kalaycı