ALTSO Başkanı Eray Erdem, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ile TOBB Oda ve Borsalar Daire Başkanlığı'ndan Tahir Argüç'ün Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'na yaptığı ziyarette önemli konular ele alındı. Başkan Erdem, bu ziyaretin Alanya ve bölgenin genel sorunları ile çözüm önerilerinin konuşulması açısından verimli geçtiğini belirtti.

Erdem, "Sayın Başkanımız ile karşılıklı iş birliği çalışmalarını ele alıp, Alanya’mızın ve bölgemizin genel sorunları ile çözüm önerilerini konuştuk. Önümüzdeki süreçte gerçekleştireceğimiz projelerle ilgili de görüştüğümüz Kıymetli Başkanımız ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim," dedi.

G P O Y N71 W I A Af S V T

Erdem, Ukrayna Konsolosunu Ağırladı: Alanya'nın Uluslararası İlişkileri Güçleniyor! Erdem, Ukrayna Konsolosunu Ağırladı: Alanya'nın Uluslararası İlişkileri Güçleniyor!

Bu ziyaretin, Alanya’nın ekonomik ve ticari hayatına katkı sağlayacak projelerin hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıdığı vurgulandı. Başkan Erdem, TOBB üyeleriyle yapılan bu iş birliğinin, bölgenin kalkınmasına yönelik önemli adımlar atılmasına vesile olacağını belirtti.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, önümüzdeki süreçte gerçekleştireceği projelerle Alanya’nın ticaret ve sanayi alanında daha da güçlenmesini hedefliyor. Bu anlamda, TOBB ile yapılacak iş birliği, bölgenin kalkınmasına önemli katkılar sağlayacak.

Editör: Hüseyin Kalaycı