“Alanya’mız, 28 Mayıs seçimini bir demokrasi şöleni havasında, alnının akıyla tamamladı. Bugün yeniden, elindekilere sahip çıkmakla yetinmeyen, kimsenin karşısında el pençe durmayan, yeni küresel düzende hak ettiği yeri alma kararlılığı olan ve bir adım bile geri durmadan Türkiye Yüzyılı’nı inşa eden bir Türkiye var. Bu büyük ve güçlü Türkiye’nin mimarı liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olmaktan onur duyuyoruz.

Bugüne kadar 2023 hayallerimiz ve hedeflerimiz ışığında ilerledik, bundan sonra da Türkiye Yüzyılı vizyonumuza kararlılıkla yürüyeceğiz.

Taklit eden değil üreten, özenen değil özenilen, vakte teslim olan değil yönünü geleceğe dönen ve maziden atiye köprüler kuran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yolumuza devam edeceğiz.

Varlığımız ve geleceğimiz bir olsun. Alanya’ya hakettiği hizmeti hükümetimizin destekleri ile bundan sonraki süreçte kazandırmaya devam edeceğiz. Sizlerle beraber emin adımlarla Alanya’nın geleceği için Alanya’nın yarınları için hep birlikte bugünden itibaren çalışmaya başlayacağız.

Bugüne kadar 2023 hayallerimiz ve hedeflerimiz ışığında ilerledik, bundan sonra da Türkiye Yüzyılı vizyonumuza kararlılıkla yürüyeceğiz.

Şehrimizin ülkemizin gururu, bizlerin ve Alanya’mızın her zaman yanında olan varlığından güç aldığımız Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na, İl Başkanımız Sn. Ali Çetin’e ve Milletvekillerimize huzurunuzda bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. 

Gece gündüz görevlerini icra ederek teşkilatımızın bu günlere  gelmesinde, hizmetlerimizin halkımızla buluşması noktasında vesile olan tüm kademelerimize ve emektarlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizler ile beraber bu büyük ailemizin bir mensubu olmaktan dolayı çok mutluyum.

Emeği geçen Ana Kadememize, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, Mahalle Teşkilatlarımıza, Meclis Üyelerimize, gönüllü hemşehrilerime ve kıymetli halkımıza, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı ve Teşkilatına, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı ve Teşkilatına, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı ve Teşkilatına sonsuz teşekkürlerimi ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Alanya’mıza, Antalya’mıza ve Türkiye’mize hayırlı, uğurlu olsun.”