"ALANYA'YI AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ İLE BULUŞTURACAĞIZ"

Buluşmada konuşan Mevlüt Çavuşoğlu, "Alanya'yı AK Parti Belediyeciliği ile buluşturacağız, bu yönde çalışmalarımızı da Genel Merkez nezdinde sürdürüyoruz" dedi. Çavuşoğlu'nun bu sözlerinin ardından salonda bulunan teşkilat mensupları yoğun bir alkışla karşılık verdi. Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve AK Parti Genel Merkezi'nin oluruyla Alanya Belediye Başkan Adaylığı için İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Mustafa Toklu'ya her koşulda Genel Merkezin destek verdiğini söyledi. 

Çavuşoğlu ve Erdem'den Göç Yasası İçin Ortak Çalışma Çavuşoğlu ve Erdem'den Göç Yasası İçin Ortak Çalışma

Toplantıda 'Yeni Bir Alanya' vurgusu yapan Çavuşoğlu, "Kardeşimiz Mustafa Toklu'nun Yeni Bir Alanya sloganını Antalya'mızda da Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde de sürdüreceğiz. Alanya'da "YENİ BİR ALANYA" Antalya'da ise "YENİDEN ANTALYA" diyeceğiz." şeklinde konuştu. 

İL BAŞKANI ÇETİN "BÜYÜKŞEHİR VE 19 İLÇEYİ KAZANACAĞIZ"

Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni ve 19 ilçe belediyeleri kazanmakta kararlı olduklarını ifade eden İl Başkanı Ali Çetin, "4,5 yıldır CHP yönetiminde olan bir Antalya Büyükşehir Belediyesi var ve Antalya'ya doğru dürüst hizmet dahi edemedi. 2024 yerel seçiminde Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni ve 19 ilçemizin belediyelerini AK Parti Belediyeciliği ile buluşturmak istiyoruz. AK Parti bayrağını Alanya'da dalgalandırmak istiyoruz." dedi.

Editör: Haber Merkezi