Muharrem ayı münasebetiyle Alanya Sanayi sitesinde gerçekleşen aşure ikramına sanayi esnafı ile pek çok vatandaşta katılım gösterdi. Muharrem ayının birlik ve beraberlik açısından önemine değinen Başkan Toklu, “Aşure ayı; paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ve sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesidir.  Aşure bizim hem dinimizde hemde gelenek ve göreneklerimizde beraberlik ve birlik içerisinde olmamız için güzel bir gün, bayram günü.

ALANYA TOKİ PROJESİNDE SON AŞAMAYA GELİNDİ ALANYA TOKİ PROJESİNDE SON AŞAMAYA GELİNDİ

Bu mübarek günde AK Parti Alanya İlçe Teşkilatımızla, Alanya Sanayisinde esnafımıza ve vatandaşlarımıza Aşure ikramında bulunarak hem birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik hem de bu önemli günün maneviyatını paylaştık. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun İnşallah.

Bu güzel ve anlamlı güne katılımlarıyla şeref veren önceki dönem Dışişleri Bakanımız, Antalya Milletvekilimiz Sn. Mevlüt Çavuşoğlu’na, Alanya Kaymakamımız Sn. Dr. Fatih Ürkmezer'e, Alanya Belediye Başkanı Sn. Adem Murat Yücel'e, İlçe Emniyet Müdürü Sn. Kenan Patat'a, İlçe Jandarma Komutanı Sn. Yarbay Burak Mindivanlı'ya, ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sn. Doç. Dr. Yılmaz Güler'e, STK temsilcilerimize, Siyasi Parti İlçe Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza, partililerimize ve bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Editör: Haber Merkezi