banner113

ALANYA'DA 5 YILDIZLI OTEL MYLOME LUXURY HOTEL: TALEP VAR ODA YOK

banner106

Dijital marketing’e büyük yatırım yapan Mylome Luxury Hotel & Resort’ ta “TALEP VAR, ODA YOK!”

ALANYA'DA 5 YILDIZLI OTEL MYLOME LUXURY HOTEL: TALEP VAR ODA YOK
18 Eylül 2022 Pazar 09:42

banner108
banner238

Mylome Luxury Hotel & Resort  Google Trend aramalarında Alanya kelimesinin önüne geçti.


Ödüllü mimarisi, Alanya’nın en güzel koyunda saklı özel plajı ve katlarda swim-up odalarıyla son dönem yeni nesil tatil anlayışı ile misafirlerine hizmet veren Mylome Luxury Hotel & Resort dijital pazarlama adına yaptığı çalışmalar ile de fark yaratıyor.

Mylome Luxury Hotel & Resort Satış Pazarlama Direktörü Kemale Haciyeva yaptığı açıklamada, Mylome Luxury Hotel Resort Hotel olarak, Google trendde Alanya kelimesinin önüne geçtiklerini söyledi.

Haciyeva, dijital marketing anlamında ciddi yatırımlar yaptıklarını da belirtirken “Mylome Luxury Hotel Resort Hotel olarak Google trendde Alanya kelimesinin önüne geçmiş durumdayız. Her hizmeti ile Alanya’ya değer katan otelimiz, dijital pazarlamada da fark yaratıyor. Dijital pazarlama konusunda ciddi yatırımlar yapıyoruz. Özellikle, Google  Ads ve yandex , video içerik, sosyal medya, Youtube gibi platformlarda otelimizi en iyi şekilde yönetiyoruz. Dijital marketing ile talebi kendimiz yaratıyoruz. Çok detaylı çalışıyoruz. Aylık bazda sayfamıza gelen portföyü , misafir segmentini ,misafirin sayfada kalma süresine kadar rapor edip ölçümleyebiliyoruz.  Web sayfamıza Aylık bazda 78 bin bandında hedeflediğimiz ülkelerden yeni trafik çekiyoruz. Bu trafikte misafir hangi periyotlara bakıyor hangi tarihleri daha çok tercih ediyor bunu da ölçümleyebiliyoruz. Bu konuda tabi ki bizim için misafir segmentinin hangi yönde olduğunu ve misafirin hangi pazarlardan Mylome’a tercih ettiğini analiz ediyoruz.” dedi.

Kemale Hacıyeva bu yıl çok yoğun talep gördüklerini, talebin olduğunu ve şu an için oda olmadığını söyledi. Hacıyeva “ Yaptığımız çalışmalar ile hedeflediğimiz ülkelerden beklentimizi karşıladık. 2023 yılında tüm pazarlarda var olmayı düşünüyoruz. Çünkü EB den misafirlerimiz rezervasyon yaptırmazsa sezon içerisinde oda dahi bulamayacaklarını biliyorlar. talebimiz İçerisinde memnun eTtiğimiz misafirlerin uzatmalarını karşılayamıyoruz. Mylome Luxury Hotel Resort Hotel’de çok güzel şeyler oluyor. Bu da bizi çok memnun ediyor. İnanılmaz bir ekibe sahibiz. Şu anda öyle bir duruma geldik ki, talep var Mylome’da oda yok. İnşallah 2023 yılı için de bu böyle olur. Biz dijital marketing anlamında çalışmalarımızı çok güzel bir noktaya getirdik, daha da güzel olacak.”diye konuştu. HALİL ÖHCÜ-ALANYA

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.