banner113

ALANYA'DAKİ ANATHOR WORLD'UN İRANLI SİTE YÖNETİCİSİNDEN GÖRÜLMEMİŞ UYGULAMA! YOK DAHA NELER!

banner106

Alanya’da iddialara göre İranlı Site Yöneticisi Morteze Fard’ın sitenin ortak kullanım alanı olan kapalı otoparkları yıllık belli bir ücret karşılığı sattığı öğrenildi. Yöneticinin aynı zamanda sitede yaptığı bireysel uygulamalar tepki çekti. Olaya tepki gösteren site sakinleri ise yöneticiden şikayetçi oldular. 

ALANYA'DAKİ ANATHOR WORLD'UN İRANLI SİTE YÖNETİCİSİNDEN GÖRÜLMEMİŞ UYGULAMA! YOK DAHA NELER!
02 Kasım 2023 Perşembe 14:40

banner108
banner238


Alanya Oba Mahallesi Anathor World Sitesi’nde İranlı Yöneticinin bireysel uygulamaları tepki çekti. İranlı yönetici önce en düşük daire aidatını 60 euro yaptı. Ardından sitenin ortak kullanım alanı olan kapalı otoparkları sattığı öğrenildi. 

Olaya site sakinleri tepki gösterdi. Site yöneticisinin bireysel davranarak bir çok keyfi uygulamada bulunduğunu belirten site sakinleri, "Yönetici toplantıları katılımın az olması için özellikle uzak yerlerde yapıyor. Sitede geniş toplantı alanımızın olmasına rağmen. Ayrıca 200 bin Euro’nun üzerinde boya maliyeti çıkardı. Bizde başka tekliflerinin alınıp alınmadığını sorduk. Kendi kafalarına göre uygulama yapıyor. Bardağı taşıran son olayı ise ortak kullandığımız kapalı otoparkları ücret karşılığında kiraya vermiş. Zaten sitede otopark sıkıntısı yaşanıyor’ dediler. 

Boya tadilatı sırasında hiçbir iş güvenliğinin uygulanmadığını belirten site sakini Aziz Canayakın, "Dün bir aracın camına boya tadilatı sırasında cisim düştü. Jandarma olayla ilgili tutanak tuttu. Site çok kalabalık bu araca değilde bir çocuk yada insanın üzerine düşebilirdi. Yöneticimizin keyfi uygulamaları yüzünden artık sitede oturmak işkenceye döndü" dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.