banner113

MACARİSTAN'DA ALANYA'YI TANITIYOR

banner106

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Macaristan’daki tanıtım elçimiz Macar gazeteci Szeszler, ALTAV katkılarıyla Alanya’yı Macar halkına anlatıyor” dedi.

MACARİSTAN'DA ALANYA'YI TANITIYOR
03 Ekim 2022 Pazartesi 09:33

banner108
banner238

Alanya aşığı ve Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın Macaristan’daki tanıtım elçisi Szilviá Szeszler, 10 milyon nüfuslu ülkesinin reyting rekorları kıran ulusal TV kanalı HirTV’de Alanya’yı anlattı. Haftada 1 kez yayınlanan, milyonlarca izleyici kitlesi olan Mozaik isimli talk show programının canlı yayın konuğu olan Szeszler, Alanya videoları eşliğinde şehrin tanıtımına önemli katkı sağladı. 
Alanya için küçük büyük her pazarın önemli olduğunu söyleyen ALTAV ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de düzenlenen uluslararası turizm fuarındaki Alanya standında tanımış olduğumuz Gazeteci Szilviá Szeszler, ülkesinde son 6 yıldır Alanya tanıtımı için elinden geleni yapıyor. Her yıl Alanya’ya gelerek edindiği bilgileri ve deneyimleri Macar izleyicisi ve okurlarıyla paylaşıyor. ALTAV aracılığıyla Alanya’yı keşfetmesinden sonra tam bir Alanya aşığı ve Alanya’nın tanıtım elçisi haline gelen Szeszler, aynı zamanda Macar basını ile aramızda köprü görevi görerek farklı basın mensuplarının da Alanya’ya gelerek tanıtım çalışmalarımıza katkı yapmasını sağlıyor” dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.