banner113

ALANYA'DA ASKIDA EKMEKTEN SONRA "ASKIDA OKUL KIYAFETİ!

banner106

Alanya'da maddi imkanları kısıtlı öğrencilerin okul kıyafetlerini temin etmek amacıyla "Askıda Okul Kıyafeti" kampanyası başlatıldı.

ALANYA'DA ASKIDA EKMEKTEN SONRA "ASKIDA OKUL KIYAFETİ!
09 Eylül 2023 Cumartesi 17:14

banner108
banner238

Alanya Özkan Spor Mağazası sahibi Mustafa Özkan tarafından başlatılan "Askıda okul" kıyafeti kampanyası büyük rağmen görüyor. Manşet Alanya Gazetesine açıklamada bulunan Mustafa Özkan şunları söyledi.
Askıda okul kıyafeti kampanyası, Özkan Spor okul kıyafeti mağazamıza gelen durumu iyi olmayan aileleri görünce biz firma olarak gereken yardımları yapıyoruz. Konaklı'da bir arkadaşım "Bizde yardım yapalım" demesiyle bu kampanyayı yapma gereğini duyduk ve sosyal medyadan paylaşınca Türkiye'nin bir çok yerinden bizi tanıyan eş, dostlardan çok fazla telefon ve yardımlar aldık. 

Milli Eğitim Müdürlüğü ve okullar ile iletişime geçtik. Mahallemizdeki imam arkadaşlar da yardımcı oldu ve kampanya büyüdü. Çocukların haberi olmadan incitmeden aileleri mutlu ettik. Çok dualar aldık. Özkan spor okul kıfayeti firması olarak böyle bir kampanyanın içerisinde olmaktan gurur duyuyoruz. Maalesef ülkemizin durumu ev kiralarının fazla olması sebebi ile bir nebzede olsa aracı olup yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. İstanbul'dan çeşitli illerden ve Alanya'dan çok arayanlar oldu ve asla isminin geçmesini istemedi. Firmamız olarak bizlerde elimizden geleni yapıyoruz. Tüm yardım yapanlardan Allah razı olsun. Bize ulaşmak isteyenler için iletişim numarası 05324080052." dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.