banner113

ALANYA'DA HİÇ BİR ÖĞRENCİ DIŞARIDA KALMAYACAK

banner106

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Üniversite Yurt Planlama ve Koordinasyon Toplantısı, Vali Hulusi Şahin başkanlığında gerçekleşti. Alanya Gençlik ve Spor Müdürü Emre Kıldırgıcıda toplantıda hazır bulundu

ALANYA'DA HİÇ BİR ÖĞRENCİ DIŞARIDA KALMAYACAK
30 Ağustos 2023 Çarşamba 10:14

banner108
banner238

Vali Hulusi Şahin başkanlığında, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Üniversite Yurt Planlama ve Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. Antalya Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı, üniversitelerin temsilcileri, kurum ve yurt müdürleri katıldı.


Toplantıda, ilgili kurumlara tüm yurt isteyen öğrencilere imkân sağlayacak şekilde hazırlık yapmaları talimatı veren Vali Şahin; “Tüm yurt talep eden öğrencilerimize barınma imkânı sağlamalıyız. Tüm hazırlıklarımızı buna göre yapmalıyız. Kamu misafirhanelerimizi de bu noktada hazır tutalım. İhtiyaç dâhilinde bunları da değerlendirebiliriz. Bizim hedefimiz, yurt başvurusu yapan tüm öğrencilerimizin yurtlara yerleşmesi. Tüm planlamamızı buna göre yapalım.” ifadelerini kullandı.

Toplantı, ilgili kurumların Vali Şahin’e devlet ve özel yurtlar, doluluk oranları ve hazırlık aşamaları hakkında sunum yapmasıyla sona erdi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.