banner113

ALKÜ'DEN KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE PANELİ VE SERGİSİ

banner106

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (ALKÜKAM), kadına yönelik şiddetin önlenmesi ve farkındalığın artırılması için panel ve sergi düzenledi.

ALKÜ'DEN KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE PANELİ VE SERGİSİ
28 Kasım 2023 Salı 15:51

banner108
banner238

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (ALKÜKAM), 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında çevrim içi panel düzenledi. Panel; ALKÜKAM Müdürü Doç. Dr. Meltem Akca moderatörlüğünde Avukat Melek Depren, Avukat Berna Kayacık ve Sosyal Hizmet Uzmanı Duygu Urlu’nun katılımıyla gerçekleşti.

RESİM SERGİSİ AÇILDI

Program kapsamında, ALKÜKAM tarafından öğrencilerin hazırladığı “Kadına Şiddete Son Ver” temalı resim sergisi açılışı gerçekleştirildi. Sergiye ALKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Atıf Bayramoğlu, Prof. Dr. Mehmet Kılıç ile Genel Sekreter Hüseyin Er ve çok sayıda akademik ve idari personel katılım gösterdi.  ALKÜKAM Müdürü Doç. Dr. Meltem Akca, “Etkinliğin düzenlenmesi noktasında bizlere destek veren Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan’a teşekkür ederim. Kadın dostu üniversite, şiddetsiz yerleşke temasıyla ve bölgemiz kadınlarını güçlendirmek amacıyla kadın-aile çalışmaları konusunda paydaşlarımız ile güçlü iş birliği sağlayacağız. Burada bulunmalarından ve desteklerinden dolayı tüm katılımcılara teşekkür ederim.” diye konuştu.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.