banner113

ALKÜ TAZELENME ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN KAYMAKAM ÜRKMEZER’E ZİYARET 

banner106

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) 60+ Tazelenme Üniversitesi Projesi Öğrencileri Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer’i makamında ziyaret ettiler 

ALKÜ TAZELENME ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN KAYMAKAM ÜRKMEZER’E ZİYARET 
28 Aralık 2022 Çarşamba 15:13

banner108
banner238


60+ Tazelenme Üniversitesi Projesi kapsamında Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinde birçok alanda eğitim gören 60 yaş  ve üzeri bireyler; ALKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr Nilgün Tatar ve Tazelenme Üniversitesi Proje Koordinatörü Doç. Dr. Özgür Nalbant ile birlikte Kaymakam Ürkmezer’i ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Tatar ve Proje Koordinatörü Doç. Dr. Özgür Nalbant’tan proje hakkında bilgi alarak öğrencilerle aldıkları eğitimler hakkında sohbet etti. 
Kaymakam Ürkmezer ‘’ 60 yaş üzeri olan büyüklerimizin bu tür projelerde yer alıp eğitim anlamında gençlerimize ve çevreye ilham olmaları çok güzel bir davranış. Bu anlamlı davranışları her zaman desteklemeye devam edeceğiz. Azim ve çalışmalarından dolayı 60 yaş üzeri tazelenme üniversitesi öğrencilerini tebrik ediyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyorum’’ dedi.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.