banner113

DEPREM KOORDİNASYON MERKEZİNDE GÖREV YAPANLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

banner106

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Kahramanmaraş Merkezli Depremlerde İlçemizde oluşturulan Deprem Koordinasyon Merkezinde fedakarca görev yapan Milli Eğitim Müdürlüğü personellerini başarı belgesi ile ödüllendirdi

DEPREM KOORDİNASYON MERKEZİNDE GÖREV YAPANLARA TEŞEKKÜR BELGESİ
10 Mayıs 2023 Çarşamba 12:49

banner108
banner238


Kahramanmaraş merkezli depremlerde ilçemizde ağırladığımız depremzede vatandaşlarımızla ilgili hizmetlerde Alanya Deprem Koordinasyon Merkezinde görev alan personellere başarı belgeleri Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Deprem Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Atilla Koçyiğit,Okul Müdürleri ve personellerin katılımıyla Kaymakam Ürkmezer tarafından  Alanya Kaymakamlığında verildi. 
Kaymakam Ürkmezer ‘’ Depremde vatandaşlarımıza gereken yardımları ulaştırmak ve yaralarımızı sarmak için hep birlikte çalıştık. Bu anlamda ilçemizde oluşturduğumuz gerek kamu kurumlarından gerek gönüllülerden oluşan ekiplerimizle çalışarak gerekli tüm koordinasyonu zamanında sağladık. Depremde ilçemizde misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlarımıza ulaştırılan hizmetlerde çalışmalarından ve emeklerinden dolayı Milli Eğitim Müdürlüğü personellerimize ve tüm herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.