banner113

HİLMİ DOĞAN'IN İSMİ KÜTÜPHANEDE YAŞAYACAK

banner106

Alanya Yenilikçi İiş İnsanları Derneği (ALYİD), geçtiğimiz aylarda trafik kazasında hayatını kaybeden Hasbahçe Koleji sahiplerinden olan ve ALYİD Kurucu üyesi olan Hilmi Doğan’ın isminin verildiği bir kütüphane yaptırdı. 

HİLMİ DOĞAN'IN İSMİ KÜTÜPHANEDE YAŞAYACAK
17 Ekim 2023 Salı 14:58

banner108
banner238

Doğan’ın ilkokul hayatına başladığı okul olan Sugözü Cemal Coşkun İlköğretim Okulu’na yaptırılan Hilmi Doğan Kütüphanesi’nin açılışına Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Hilmi Doğan’ın ailesi ve sevenleri katıldı.

ALYİD Yönetim Kurulu Başkanı Avni Erdoğan, açılış ile alakalı şu açıklamaları yaptı: "Alanya Yenilikçi İş İnsanları Derneği olarak derneğimizin kurucu üyelerinden olan ve Hasbahçe Koleji’nin sahiplerinden 4 ay önce elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Hilmi Doğan kardeşimizin adının çok sevdiği çocuklarla ve mesleği ile bir ömür boyu yaşatılması için kendisinin ismini ilkokul hayatına başladığı Sugözü Cemal Coşkun İlköğretim Okulu’na yaptırdığımız kütüphaneye verdik. Böylesine anlamlı bir açılışta bizlere desteğini esirgemeyen öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yılmaz’a ve Hilmi Doğan kardeşimizin ailesine ve sevenlerine teşekkür ederiz" 
Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ise "Özel Alanya Hasbahçe Koleji kurucularından hayırsever merhum Hilmi Doğan adına Sugözü Cemal Coşkun Ortaokuluna yaptırılan kütüphanenin açılışını gerçekleştirdik. Açılışa hayırsever Merhum Hilmi DOĞAN'ın ailesi ve sevenleri, Özel Alanya Hasbahçe Koleji kurucu ve idarecileri katıldılar. Merhuma Allah'tan rahmet diliyoruz ve bu kütüphanenin çocuklarımıza bilgi, keşif ve öğrenme fırsatı sunacağını ve geleceklerinin inşaasında büyük katkı sağlayacağını vurgulayarak hayırsever ailesine ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz"

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.