banner113

REKTÖR KALAN ÇOCUKLARLA BULUŞTU

banner106

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan, makam koltuğunu ALKÜ Uygulama Anaokulu öğrencilerine devretti.

REKTÖR KALAN ÇOCUKLARLA BULUŞTU
24 Nisan 2023 Pazartesi 14:31

banner108
banner238

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Uygulama Anaokulu öğrenci ve öğretmenleri ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan’a ziyarette bulundu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile her yıl olduğu gibi bu yıl da makam koltukları bir günlüğüne çocuklara devredildi. ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan bu yıl makam koltuğunu ALKÜ Uygulama Anaokulu öğrencisi Can İlhan ve Deniz Mercan Akdenizli’ye devretti. Günün anlam ve önemi kapsamında öğrenciler ile bir araya gelen Rektör Kalan, minik öğrenciler ile tek tek sohbet etti. Rektör Kalan’ın öğrencilere yönelttiği sorulara verilen yanıtlar ise ortamda neşeli anlara sahne oldu.

Rektör Kalan, Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünyada başka bir örneğinin olmadığını vurgulayarak, “ALKÜ Uygulama Anaokulu öğrencileriyle birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Çocuklarımız hem ülkemizin hem de bizlerin geleceğidir. Hepsinin heyecanlarını yürekten yaşıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.