banner113

REKTÖR TÜRKDOĞAN, ALANYALI GENEL SEKRETER ER İLE BİRLİKTE HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

banner106

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan, Alanya Huzurevini ziyaret ederek huzurevi sakinleriyle sohbet etti.

REKTÖR TÜRKDOĞAN, ALANYALI GENEL SEKRETER ER İLE BİRLİKTE HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU
03 Kasım 2023 Cuma 16:16

banner108
banner238

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesine (ALKÜ) atandığı ilk günlerde Alanya Huzurevine ziyaret gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan, ikinci kez huzurevi sakinleriyle buluştu. ALKÜ Genel Sekreteri Hüseyin Er’in de katıldığı ziyarete Alanya Huzurevi Sosyal Hizmetler Uzmanı Kadir Gürbüz ve Fizyoterapist Selçuk Baskın eşlik etti.

REKTÖR TÜRKDOĞAN GÖNÜLLERİ FETHETTİ 

Samimi ortamda geçen ziyarette huzurevi sakinleriyle muhabbet eden Rektör Türkdoğan, ziyaretlerinin ara ara devam edeceğini söyledi. Huzurevi sakinleri ise kendilerine yapılan ziyaretin sevindirici olduğunu dile getirerek gönül bağı oluştuğunu ifade ettiler. Ziyaretin devamında huzurevi sakinleriyle tek tek sohbet eden Türkdoğan, aynı zamanda onların istek ve düşüncelerini de dinledi. İstekleri not alan Rektör Türkdoğan, “Alanya’da olduğum sürece burayı sık sık ziyaret edeceğim. Anne babalarımız olan sizlerin dualarıyla bu ülkeye en güzel hizmetleri yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin yüzündeki tebessümleri görmek ve buna vesile olmak bizlere de büyük bir moral ve motivasyon veriyor.” dedi. Ziyaretin ardından Rektör Türkdoğan, yeniden görüşme sözü vererek huzurevi sakinlerine hediye verdi. Sosyal Hizmetler Uzmanı Gürbüz ve Fizyoterapist Baskın, Rektör Türkdoğan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu. 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.