banner113

ALANYA'DA GALERİCİLİK VE EMLAK DANIŞMANLIĞI SINAV DUYURUSU

banner106

GALERİCİLİK VE EMLAK DANIŞMANLIĞI SINAV DUYURUSU MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM SATIMI-MYK BELGESİ SINAV DUYURUSU

ALANYA'DA GALERİCİLİK VE EMLAK DANIŞMANLIĞI SINAV DUYURUSU
29 Aralık 2023 Cuma 14:08

banner108
banner238

Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Danışmanı (Seviye 4) ve Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu (Seviye 5) Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyen üyelerimiz ve çalışanları için Odamız aracılığıyla Alanya’da gerçekleştirilmek üzere sınav organizasyonlarımız devam etmekte olup, 8-15 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılmak üzere yeni sınav açılacaktır.

1 Ocak 2024 tarihinden itibaren sınav ücretlerinde artış olacağından, yılsonuna kadar sınav ücretini yatıranlar, 2023 yılı fiyatlarından sınava girebileceklerdir.

Söz konusu mesleklerde belge almak isteyenlerin Odamıza başvurarak, en geç 29.12.2023 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları önemle rica olunur.

Ayrıntılar için tıklayınız: https://www.altso.org.tr/.../motorlu-kara-tasitlari-alim.../

SORUMLU EMLAK DANIŞMANLIĞI- MYK BELGESİ SINAV DUYURUSU

Emlak Danışmanı (Seviye 4) ve Sorumlu Emlak Danışmanı (Seviye 5) Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyen üyelerimiz ve çalışanları için Odamız aracılığıyla Alanya’da gerçekleştirilmek üzere sınav organizasyonlarımız devam etmekte olup, tam tarihler kesin olmamakla birlikte 2024 yılı Ocak ayı içerisinde yeni sınav açılacaktır.

Ocak 2024 itibarı ile sınav ücretlerinde artış olacağı beklendiğinden, yılsonuna kadar ve yeni ücretler yayınlanmadan sınav ücretini yatıranlar, 2023 yılı fiyatlarından sınava girebileceklerdir.

Fiyat artışından etkilenmemek için söz konusu mesleklerde belge almak isteyenlerin Odamıza başvurarak, en geç 29.12.2023 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları önemle rica olunur.

Ayrıntılar için tıklayınız: https://www.altso.org.tr/.../sorumlu-emlak-danismanligi.../

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.