banner113

ALANYA HEYETİ, LONDRADA BAKAN ERSOY'LA BULUŞTU, TALEPLER İLETİLDİ

banner106

Londra Turizm Fuarı nedeniyle temaslarını sürdüren Alanya Heyeti bugün Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya gelerek Alanya'yı konuştular. 

ALANYA HEYETİ, LONDRADA BAKAN ERSOY'LA BULUŞTU, TALEPLER İLETİLDİ
07 Kasım 2023 Salı 10:02

banner108
banner238

Kaymakam Fatih Ürkmezer, ALTSO Başkanı Eray Erdem, ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ve Konaklı Otelciler Birliği Başkanı Ali Orkan, Bakan Danışmanı Dr Ali Ercan ile birlikte turizm sezonunu değerlendirdi. 

ERDEM TALEPLERİ SUNDU
ALTSO Başkanı Eray Erdem burada son günlerin gündemdeki en önemli konularından olan yabancılara ikamet izni ile ilgili yaşanan gelişmeleri aktarıp sektörün acil çözüm bekleyen taleplerini iletti. 

Kaymakam Ürkmezer Başkanlığındaki Alanya Heyeti Ulaşım başta olmak üzere Alanya'nın ekonomisine yön veren sektörlerin taleplerini de Bakan Ersoy'a ilettiler. 

Türkiye standını da birlikte gezerek değerlendirmede bulunan Bakan Ersoy ve Alanya Heyeti fuara katılan Türk firmalarının standlarına da ziyarette bulundular. 

Bilindiği üzere ALTSO Başkanı Eray Erdem fuardan birkaç gün önce ALTSO meclis üyeleri ve iş insanları ile Londra'da çok sayıda ziyaretlerde bulunmuşlardı.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.