banner113

ALANYALI OTELCİYE KUMPAS KURULDUĞU İDDİASI!

banner106

Manavgat Örenşehirde mülk sahibi olduğu otelde kiracıları tarafından rehin tutulduğu öne sürülen Alanyalı turizmci Bahri Şanlı’dan iyi haber geldi. Şanlı iddia edildiği gibi rehin alınmadığını ancak kendisini odaya kapatmak zorunda kaldığını söyledi

ALANYALI OTELCİYE KUMPAS KURULDUĞU İDDİASI!
18 Kasım 2023 Cumartesi 12:42

banner108
banner238


Otelini 5 yıl önce kiraya veren Şanlı, bugün otelde kim olmadıklarını bilmediği ve yetkili olduklarını söyleyen insanların bulunduğunu kaydederek kendisine kumpas kurulduğunu iddia etti. Oteli kiraya verdiğinden beri sorun yaşadığını kaydeden Şanlı, kira bedellerinin kendisine ödenmediğini söyledi.

Zamanla otel içerisinde şahsına ait çalışma odasına girişinin de engellendiğini belirten Şanlı olay günü kilidi değiştirilen odasına çilingir yardımı ile girdiğini ve kendisini içeriye kapatmak zorunda kaldığını söyledi. 

Bunun üzerine oteldekilerin odanın elektrik ve internetini de kestiğini aktaran Şanlı, şeker ve tansiyon hastası olduğu halde yemek ve ilaç erişimin de engellendiğini belirtti.

En son ambulans çağırdığını ve bu şekilde ilaca eriştiğini dile getiren Şanlı, daha sonra jandarma tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldüğünü belirtti. 
Karşı tarafın kendisinden otelin marka değerini düşürdüğü gerekçesiyle şikayetçi olduğu için ifadesinin alındığını anlatan Şanlı, hukuk mücadelesinin süreceğini sözlerine ekledi. 

banner109

Etiketler; #bahri şanlı
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.