banner113

ALTSO BAŞKAN ADAYI ERAY ERDEM KESTEL MAHALLESİNİN TİCARET ERBABIYLA BULUŞTU

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Eray Erdem, seçim çalışmaları kapsamında Kestel Mahallesi’nde faaliyet gösteren bazı komite üyesi iş insanlarına istişare amaçlı ziyaretlerde bulundu.

ALTSO BAŞKAN ADAYI ERAY ERDEM KESTEL MAHALLESİNİN  TİCARET ERBABIYLA BULUŞTU
08 Eylül 2022 Perşembe 18:18

banner108
banner238

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın 5 Kasım’da gerçekleştirilecek genel kurulunda Başkan Adayı olan Eray Erdem, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. “Tercih sizin Alanya hepimizin” sloganı üyelere seslenen Eray Erdem bugün de Kestel Mahallesi’ne giderek bazı komite üyesi iş insanları İle istişare ve ziyaret amaçlı temaslarda bulundu.

Sabahın erken saatlerinde ziyaretlerine başlayan Erdem, Aydemir Group Ailesi’nden Kamuran Karaman, Mecnun Aktürk ve Uğur Çelikkıran’ı, Sunsu Havuz Ekipmanları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ünal’ı ziyaret etti. 

ERDEM VE EKİBİ MEŞHUR TOSTU TATTI
Erdem ve ekibi daha sonra Bakkallar ve Bayiler Odası Başkan Yardımcısı Kerim Küçülmez’i ziyaret edip meşhur tostunun da tadına baktı.

ORTAK PAYDAMIZ ALANYA

 Erdem daha sonra ziyaretlerine Kestel Harfiyat Sahibi Ali Çatal ve Orun Proje Sahibi Ufuk Küçülmez, Serdar Uygun İnşaat & Emlak Sahibi Serdar Uygun ve Zülfikar Çelik’in yanı sıra Kondol harfiyat sahibi Ali Kondol’u, Efe Bey İnşaat Sahibi Nuri Çelik’ ve ARF  İnşaat Sahibi Harun Uyar’ı ziyaret ederek devam etti. Erdem, ziyaretlerde iş insanlarıyla sohbet edip hedeflerini ve çalışma prensiplerini anlattı. Görüştüğü ve henüz görüşemediği ALTSO üyesi iş insanlarına bir çağrıda bulunan Erdem” Gelin ortak Paydamız ALANYA olan bu çalışmalarda beraber çalışalım, beraber kazanalım ve hep birlikte Alanya ‘ya hizmet edelim “ dedi.

banner109

Etiketler; #eray erdem
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.