banner113

ALTSO BAŞKAN ADAYI ERAY ERDEM, YOĞUN TEMPO İLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

banner106

ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem, 5 Kasım’da yapılacak Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimi öncesinde yoğun tempo ile çalışmalarını sürdürüyor. Erdem, Alanya Elektrikçiler Odası’nın aşure etkinliğine katılarak başkan ve üyelerle sohbet etti.

ALTSO BAŞKAN ADAYI ERAY ERDEM, YOĞUN TEMPO İLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
07 Eylül 2022 Çarşamba 13:58

banner108
banner238

5 Kasım’da yapılacak olan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimleri öncesinde “Tercih sizin Alanya hepimizin” sloganı ile adaylık çalışmalarını sürdüren Eray Erdem, yoğun tempoyla ziyaretlerini sürdürüyor. Üyelere ziyaretlerini sürdüren Erdem seçim çalışmaları kapsamında Alanya Elektrikçiler Odası’nın gerçekleştirdiği aşure etkinliğine katıldı. Etkinlikte Alanya Elektrikçiler Odası Başkanı İlyas Bayır ve davetliler ile sohbet eden Erdem, Alanya Elektrikçiler Odası Başkanı İlyas Bayır ve üyelerle fotoğraf çektirdi. 
YOĞUN TEMPO İLE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

Etkinlik sonrası açıklamalarda bulunan ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem, 5 Kasım’da yapılacak seçim öncesinde yoğun tempo ile çalışmaların sürdüğünü ifade etti. Erdem, “Biz Alanya’nın ve Alanya’da ticari faaliyetini sürdüren iş insanlarımızın sorunlarına çözüm ortağı olmak için bu yola çıktık. Söz konusu Alanya olduğu sürecek hiçbir görevden kaçmayız. Bu zamana kadar da Alanya’nın menfaatleri doğrultusunda üzerimize düşen görevi yerine getirdi. Seçim çalışmalarımızda aldığımız tepkiler doğru yolda olduğumuzu bize gösteriyor. Çok olumlu bir hava hakim. 5 Kasım’daki seçimde Alanya kazanacak.” 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.