banner113

ALTSO BAŞKAN ADAYI TUNAHAN TOKSÖZ, PAYALLAR MAHALLESİNDEKİ TİCARET ODASI ÜYELERİNE PROJELERİNİ PAYLAŞTI: ALANYA İŞ DÜNYASINI EL BİRLİĞİYLE ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ!

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tunahan Toksöz, seçime kırk beş günden daha az bir zaman kala aynı motivasyon ile hiç durmaksızın çalışmalarını sürdürüyor.

ALTSO BAŞKAN ADAYI TUNAHAN TOKSÖZ, PAYALLAR MAHALLESİNDEKİ TİCARET ODASI ÜYELERİNE PROJELERİNİ PAYLAŞTI: ALANYA İŞ DÜNYASINI EL BİRLİĞİYLE ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ!
23 Eylül 2022 Cuma 09:33

banner108
banner238

Gerek projelerini açıklıyor, gerek yemek davetleri veriyor, hemen hemen her gün ise esnaf ziyaretinde bulunuyor. Bazen basın mensuplarına demeçleri ile görüşlerini açıklıyor, bazen ekranlardan ALTSO projelerini duyuruyor. Fakat hiç yorulmuyor, dinlenmiyor.

Esnaf ziyaretlerinde vatandaşların taleplerini sahada dinlemeye devam eden ve çözüm üretmek için değerlendirmelerde bulunan ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, "Payallar'da esnafımızı ziyaret ettik, her çaldığımız kapıdaki esnafımız bize samimiyetle başarı temennilerini paylaştı. Biz de varsa taleplerini yerine getirmek, sorunlarını çözmek istiyoruz. Esnafımızın dertleriyle hemhal olurken, uygulanmaya hazır ALTSO projelerimizi hayata geçirme sözümüzü yineliyoruz. Dinlenmemek üzere yola çıktık, asla yorulmayacağız. Alanya'mızın iş dünyasını el birliği ile zenginleştireceğiz. Gece-gündüz demeden destekleri ile yanımızda olarak bize güç veren kıymetli esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum." şeklinde düşüncelerini aktardı.

Esnaf ziyaretlerinde Toksöz'ü sıcakkanlılıkla karşılayan esnaflar da başarılar dileyerek, seçimlerin Alanya iş dünyası için hayırlara vesile olmasını diledi.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.