banner113

FENERCİOĞLU, KONUK OLDUĞU CNN TÜRK EKRANLARINDA HEM KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ HEM DE ALANYA'NIN TANITIMINI YAPTI

banner106

Fenercioğlu A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Aycan Fenercioğlu, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Çalışan Türkiye programının konuğu oldu. 

FENERCİOĞLU, KONUK OLDUĞU CNN TÜRK EKRANLARINDA HEM KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ HEM DE ALANYA'NIN TANITIMINI YAPTI
14 Kasım 2022 Pazartesi 15:49

banner108
banner238


Her hafta CNN Türk ekranlarında yayınlanan Cem Seymen’in hazırlayıp sunduğu Çalışan Türkiye programına konuk olan Fenercioğlu, yayında Türkiye’de ki konut piyasasını değerlendirdi. Fenercioğlu, programda Alanya’dan da bahsetti. 

İnşaat Mühendisi Aycan Fenercioğlu ‘Kentsel Dönüşüm, Deprem, Yabancıların Türkiye’ye ve Alanya’ya bakışı, Türkiye’de ki konut piyasası gibi önemli konularda açıklama yaptı.

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÖNEMLİ
 ‘Kentsel Dönüşüm ve deprem gibi önemli konularda açıklamalarda bulunan Fenercioğlu, kentsel dönüşümün hem deprem hemde genel anlamda önemine dikkat çekti.
 
İş insanı Aycan Fenercioğlu her programında olduğu gibi CNN Türk ekranlarında da Alanya’dan bahsetti. Programın bir bölümünü Alanya’ya ayıran Fenercioğlu, ilçenin tanıtımına katkı sağladı. Her yerde olduğu gibi önceliklerinin Alanya olduğuna dikkat çeken Fenercioğlu, yaşadığımız şehre sahip çıkmak görevimiz ve önceliğimiz olmalı dedi.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.