banner113

TOBB İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI 

banner106

TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ ne seçilen ALTSO İl Kadın ve Genç Girişimcilerin isimleri belli oldu.  Kurul seçimleri ALTSO hizmet binasında gerçekleştirildi.  

TOBB İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ YAPILDI 
19 Ekim 2023 Perşembe 17:34

banner108
banner238

TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri 19 Ekim 2023 Perşembe günü gerçekleşen seçimlerle Antalya İl İcra komitelerinde çalışacak isimleri belirledi.

Kurul tarafından İcra Komitesine seçilen üyeleri tebrik eden ALTSO Başkanı Eray Erdem,  kadın ve genç girişimciliğin önemine değinerek, “Bugün gerçekleştirilen seçimlerle göreve gelen kıymetli kadın ve genç girişimcilerimizi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi. 

Yapılan seçimlerin kesin olmayan sonuçlarına göre TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliklerine; Ayşe Uysal, Meral Sayın, Elif Fidancı İskeç, İpek Bahçeci, Sehhan Arabacı, Cemiyle Çakar, Ahu Metin Keçer ve Seda Ertuğrul seçildi. 

İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeliklerine ise; Feyzullah Uludağ, Elif Özdal, Damla Derçin, Fırat Milan, Rıdvan Yılmaz, Hakkı Uğurluoğlu, Raşit Burak Ekebaş ve Şuhaip Okten seçildiler.

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.