Mega Atkı

Sektör : Tekstil Tarih : 5 yıl önce
Telefon : 02126442339 Faks :
Web Sitesi : http://www.megaatki.com
Adres: Siyavuşpaşa mah. sıraevler sok. No:40/B İstanbul
Mega Ticaret bünyesindeki Megaatki.com online satış sitemiz 2017’de kuruldu. Firmamız dokuma atkı, örme atkı, yazlık saten atkı, polar atkı, triko atkı, seçim ve parti atkılarının yanında promosyon şapka ve sweatshirt tasarımı ve üretimi yaparak bunları iç ve dış piyasadaki müşterilerine pazarlamaktadır. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Atkı imalatında, akrilik ve polyester iplik kullanıyoruz. Aynı atkıda 8 farklı renk kullanabiliyoruz. Çift taraflı baskı da yapabiliyoruz. Bu durumda müşteriden alınan resim ürünün her iki noktasına da işleniyor. Ancak tek taraflı atkıda kullanılan 8 farklı renk, burada 5'e düşmektedir.

Bunların dışında, yine bünyesinde bulunan diğer internet siteleri aracılığıyla mega şemsiye kategorisinde yer alan ahşap şemsiye, cafe şemsiyesi, havuz şemsiyeleri, ipli makaralı şemsiye, manuel teleskopik şemsiye, yandan gövdeli şemsiye, plaj şemsiyesi ile, yağmur şemsiyeleri olarak protokol şemsiyeleri ve katlanır şemsiye ürünleriyle hizmet vermektedir.