Alanya için işbirliği vurgusu! Alanya için işbirliği vurgusu!

Coşkun açıklamasında ‘Öncelikle Alanya Gazeteciler Cemiyetimizin 30. Kuruluş yıldönümü ve 2022 yılı Medya Başarı Ödülleri Törenine katılarak bizleri yalnız bırakmayan Antalya Valisi Sayın Hulusi Şahin’e teşekkür ederim. Valimiz törende yaptığı konuşmasında Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin 30. Yıl dönümünü kutlamış, Alanya ve Antalya Gazeteciler Cemiyetleri’nin başarılı çalışmalarını gözlediğini
ifade etmiştir. Bu düşünceler bizler için ziyadesi ile önemli, moral ve destek vericidir.‘ dedi. 

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve AGC Başkanı Gaye COŞKUN, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Ayrıca AGF Aylık toplantısı ve AGC’nin törenine katılmak için Alanya’ya gelen çok değerli Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Yönetim kurulu üyeleri; Ali Cihangir (Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı), İdris Taş (Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı), Nihat Mazmanoğlu (Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı), Aslan Deveboynu (Kahramanmaraş B.Şehirgazeteciler Cemiyeti Başkanı), Kürşat Tuncel (Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı), Ahmet Duran Yenigün (Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği Başkanı), Abdulvahap Şehitoğlu (Mersin İnternet Gazeteciler Derneği Başkanı),  İlyas Bayraktar (Hatay Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi), Ersin Şimşek (Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi) ve Abdulkadir Kalender (Antalya Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Üyesi)’e çok teşekkür ederim. 
AGC’nin ödül töreni başta olmak üzere geçmiş yıllarda da bizlerden desteğini esirgemeyen Lonicera Oteller Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Sipahioğlu ve Alanyum AVM Sabihi Ahmet Paşaoğlu’na da teşekkürlerimi iletirim.”


 

Editör: Haber Merkezi