banner113

KIZILALAN’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİREN ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

banner106

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü sosyal belediyecilik anlayışı ile yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

KIZILALAN’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİREN ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI
18 Ağustos 2022 Perşembe 11:47

banner108
banner238

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Asmaca Mahallesi Kızılalan Mevkii’nde yer alan Kent Ormanı D–Tipi Mesire ve Rekreasyon Alanı’na vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda beton masa tenisleri, piknik masaları, 3 farklı noktaya 4’lü lavabo, kamelyalar, farklı yaş gruplarına göre ahşap oyun grupları, ahşap dış mekân spor aletleri, kütük oyma tekniği ile hazırlanmış kendi üretimi banklardan yerleştirdi. Ayrıca alan girişi düzenlenerek çit telleri ile çevrilip, peyzaj çalışmaları yapıldı.

“HER YAŞA HİTAP EDER HALE GETİRDİK”

Çalışmalar hakkında bilgiler paylaşan Alanya Belediyesi Başkanı Adem Murat Yücel; “Vatandaşlarımızın piknik yapmak ve vakit geçirmek en çok tercih ettiği yerlerden birisi olan Kızılalan Mevkii’nin çehresini değiştirdik. Ormanlık alanda her yaşa hitap eden aktivite ve dinlenme alanları yaparak Kent Ormanı D-Tipi Mesire ve Rekreasyon alanını vatandaşlarımızın kullanımına açtık” dedi.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.