Milletvekili adayı Serdar Güzel açıklamasında şunları söyledi.

Seçim sürecinin başladığı günden bu yana Türkiye tarihinde sanırım hiçbir adaya her taraftan bu kadar büyük bir saldırı olmamıştır. Hem cumhur ittifakı hem millet ittifakı hem suç örgütleri hem de  bunların uzantılarının hepsi genel başkanımıza saldırdı. Daha düne kadar millet ittifakının bazı kesimleri Erdoğan yalakası gibi ifadelerle hakaretler ederken, bugün ise cumhur ittifakı bileşenleri kendinizi kaça sattınız gibi ağır ithamlarda bulunmaktadır.

Bu kadar ağır ithamlar altında siyaset yapmaya çalışan başka bir siyasi parti lideri ve temsilcileri olmamıştır.Bu yaşananlar 21 senedir ülkeyi yönetenlerin ve muhalefet edenlerin ülkeyi ve siyaseti getirdiği noktadır.

Malesef yaşanan kaset, dekont vb. gerçek dışı iddialar Türk siyasi hayatı için utanç verici olaylar olarak tarihteki yerini alacaktır. Ancak şunu bilmeliyiz ki yüce milletimiz elbet bir gün İnce haklıymış diyecek.

Genel başkanımızın iradesi doğrultusunda partimiz için çalışmaya devam edip,son dakikaya kadar sandıklara sahip çıkıp, millet iradesinin sandığa yansıması için elimizden geleni yapacağız.

Sayın genel başkanımızın da aktardığı gibi "Meclise girmek icin her evden en az bir oy" istiyor ve şimdiden sonuçların ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.