banner113

ALANYA BELEDİYE PERSONELİNE KADINA KARŞI ŞİDDETLE MÜCADELE EĞİTİMİ

banner106

Alanya Belediyesi kurum için eğitimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Aile Kadın Destek Merkezi tarafından personellere “Kadına Karşı Şiddetle mücadele” eğitim semineri verildi.

ALANYA BELEDİYE PERSONELİNE KADINA KARŞI ŞİDDETLE MÜCADELE EĞİTİMİ
02 Şubat 2023 Perşembe 12:02

banner108
banner238


Alanya Belediyesi personelinin nitelik ve niceliklerini artırmak, verimliliği ve personel sağlığını artıracak kurum içi eğitim ve çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda Alanya Belediyesi Aile Kadın Destek Merkezi Sorumlusu Esra Yemez ve Beslenme ve Diyet Uzmanı Şule Yavuz Demir tarafından Payallar’da görev yapan personellere eğitim semineri verildi. Personellere kadına karşı şiddetle mücadele ve aile içi şiddetin önlenmesi ile kız-erkek çocuk yetiştirmenin önemi konularında temel bilgiler aktarılırken ayrıca sağlıklı beslenmenin iş ve gündelik hayata etkileri ile sağlıklı yaşamın sırları paylaşıldı.

KADINLARA BESLENME VE AİLE İÇİ HUZURU ARTIRMANIN YOLLARI SEMİNERİ VERİLDİ

Seminer daha sonra Avsallar Kurs Merkezi’nde devam etti. Kursiyer kadınlarla bir araya gelen Esra Yemez ve Şule Demir, kadınlara yönelik de eğitim semineri gerçekleştirdi. Kadınların günlük hayatta yaşam kalitelerini yükseltmek, aile içi iletişimi artırmak, doğru bilinen yanlış sağlık uygulamalarının düzeltilmesi, beslenmenin ana kuralları ile aile öneminden ve aile bütünlüğünde evdeki her bireye farklı roller düştüğü konularında bilgiler verildi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.