banner113

ALANYA BELEDİYESİ TURİZM SEZONU HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

banner106

Alanya Belediyesi doğusundan batısına şehrin dört bir yanına ihtiyaç olan bölgelere, estetik görüntüsüyle dikkat çeken yeni tip turkuaz tepegöz kovalarının ve çöp konteynerlerinin dağıtım ve montajını yaparken aynı zamanda montajlı olup bakıma ihtiyaç olan tepegöz ve çöp konteynerlerinin bakımını yaparak yeniden kullanıma sunuyor.

ALANYA BELEDİYESİ TURİZM SEZONU HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR
02 Mayıs 2023 Salı 10:53

banner108
banner238


 

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, rutin zamanlarla şu anda aktif olarak yerinde bulunan konteyner ve tepegöz kovaların kontrollerini sağlayıp tamirlerini ve bakımlarını gerçekleştirmeye devam ediyorlar. Ekipler ayrıca çöp konteyneri ve tepegöz kovası ihtiyacı olan yerleri tespit edip yeni dağıtım işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Yapılan titiz çalışmalar sonucu daha temiz bir şehir, turizme yakışan Alanya için hizmetin devamlılığı sağlanıyor.

“HEM TASARRUF HEM HİZMET”

Çalışmalarında tasarrufu önemseyerek, tasarrufla elde ettiği hem de çöp konteynerlerinin uzun ömürlülüğün sağlandığını ifade eden Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir, “Eskiyen çöp konteynerleri ve tepegöz kovaları ekiplerimiz tarafından tespit edilip ardından tamir ve bakımı yapılıyor. Yerine sıfır koymak yerine, tamir ve bakımı mümkün olan tepegöz ve konteynerleri tamir ve boyama işlemi bitince belediyemize tasarruf sağlayarak yenilemiş oluyoruz. Kısaca hem tasarrufu hem de hizmeti sağlamış oluyoruz.” ifadesini kullandı.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.