banner113

ALANYA'DA YAŞAYAN 107 VE 101 YAŞINDAKİLERE ANLAMLI ZİYARET

banner106

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ve eşi Miray Ürkmezer Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. Yılında Alanya’da yaşayan 100 yaş ve üzeri vatandaşları evlerinde ziyaret etti 

ALANYA'DA YAŞAYAN 107 VE 101 YAŞINDAKİLERE ANLAMLI ZİYARET
18 Ekim 2023 Çarşamba 09:32

banner108
banner238

Kaymakam Ürkmezer ve eşi Miray Ürkmezer Alanya’da yaşayan 107 yaşındaki Güli Dursun ve 101 yaşındaki Sebahat Şahinalp’i evlerinde ziyaret etti. İlk olarak oğlu İsa Dursun ile birlikte yaşayan Güli Dursun’u ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer Güli teyzenin sağlık durumu hakkında bilgi alarak ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Bir sonraki ziyaretini kızı Bedriye Şahinalp ile birlikte yaşayan Sebahat Şahinalp’e yapan Kaymakam Ürkmezer ailenin ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek onlarla sohbet etti ve Sebahat teyzenin sağlık durumu hakkında bilgi aldı. 

Kaymakam Ürkmezer "Cumhuriyetimizin 100. yılında yaşayan çınarlarımız olan 100 yaş ve üzeri teyzelerimizi ziyaret ettik. Ziyaretimizde hal ve hatırlarını sorarak ihtiyaç ve taleplerini aldık. Ailelerinden ve kendilerinden Cumhuriyet dönemindeki hatıralarını dinledik. Onların nezdinde tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyorum" dedi. 

Dursun ve Şahinalp aileleri anlamlı ziyaretlerinden ve unutulmadıklarından dolayı Kaymakam Ürkmezer ve beraberindekilere teşekkür ettiler. Ziyaretler sonunda Kaymakam Ürkmezer tarafından Güli ve Sebahat teyzeye Cumhuriyetimizin 100. Yılı hatırasına Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye edildi.

Kaymakam Ürkmezer'e ziyaretinde Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Çelik ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü çalışanları eşlik etti.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.