banner113

ALANYA SAĞLIK MÜDÜRÜ ALDEMİR: CİNAYETİN SON BULMASINI İSTİYORUZ!

banner106

Alanya'da sağlık teknisyeni Mustafa Bağce, boşanma aşamasında olduğu doktor eşi Melek Bağce'yi bıçakla öldürdükten sonra tabancayla intihar etti.

ALANYA SAĞLIK MÜDÜRÜ ALDEMİR: CİNAYETİN SON BULMASINI İSTİYORUZ!
14 Haziran 2023 Çarşamba 09:14

banner108
banner238


İddialara göre boşanma aşamasındaki Mustafa Bağce ile Melek Bağce’nin Salı günü görülen boşanma davası ertelendi. Öğleden sonra sağlık merkezine gelen Mustafa Bağce, doktor eşi Melek Bağce ile tartışmaya başladı. İkili arasındaki tartışmanın büyümesi üzerine Mustafa Bağce, yanında getirdiği bıçakla eşini göğsünden bıçakladı. Mustafa Bağce, daha sonra yanındaki tabancayla kendi başına sıktı.

Olay yerine gelen ekipler, Melek Bağce ve Mustafa Bağce’nin yaşamını yitirdiğini tespit etti. Çiftin cenazeleri, incelemenin ardından hastane morguna kaldırıldı. 

Alanya İlçe Sağlık Müdürü Nadir Aldemir, “Bugün bir sağlık çalışanı hekim arkadaşımızı ailevi bir nedenle işlenmiş cinayetle kaybettik. Sağlık camiamızın başı sağ olsun. Ailevi nedenlerle de olsa her türlü cinayetin son bulmasını istiyoruz, ama maalesef bu tür olaylar tekrar tekrar yaşanıyor. Bugün boşanma duruşmaları olduğu söyleniyor. Duruşma sonrasında bu cinayet işlenmiş” dedi. 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.