banner113

REKTÖR KALAN BAŞHEKİME İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU.  

banner106

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ)  Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan’a iade-i ziyarette bulundu

REKTÖR KALAN BAŞHEKİME İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU.  
15 Ağustos 2022 Pazartesi 18:24

banner108
banner238

Rektör Kalan’ın hastane ziyaretine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Aslan, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Arife Uslu Gökçeoğlu, Genel Sekreter
 Alper Özyürek eşlik etti.  Ziyaret esnasında devam eden sağlık hizmetlerin son durumu ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan sağlık yatırımları ile ilgili istişarede bulunuldu.  
Hizmet anlayışı ile çıktıkları bu yolda yeni projelerle halka hizmet vermeye hazır olduklarını belirten Rektör Prof. Dr. Kalan, “karşılıklı mutabakata vararak, yeni sağlık hizmetlerini ilçemize kazandırmak için elimizi taşın altına koymaya hazırız” diye konuştu.
Ziyaret sonunda memnuniyetini dile getiren Başhekim Doç. Dr. Karahan,” Rektör Bey ile birlikte sağlık alanında atılacak adımları değerlendirme fırsatı bulduk. Birlikte gidilecek olan yol haritası üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. İlçemiz için sağlıkta güzel işlere ve yeniliklere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.