banner113

VALİ YAZICI, YENİ ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DOÇ.DR KARAHAN'IN KABUL EDEREK MESAJ VERDİ!

banner106

Vali Ersin Yazıcı, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Oğuz Karahan’ı kabul ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Vali Yazıcı; “Yeni çalışmalarla ve yeni projelerle güçlü sağlık altyapımızı geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

VALİ YAZICI, YENİ ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DOÇ.DR KARAHAN'IN KABUL EDEREK MESAJ VERDİ!
25 Mayıs 2023 Perşembe 12:07

banner108
banner238

Akdeniz’in en önemli turizm merkezlerinin başında gelen Antalya’da İl Sağlık Müdürlüğü görevine Doç. Dr. Oğuz Karahan atandı. Doç. Dr. Oğuz Karahan’ı kabul ederek yeni görevinde başarılar dileyen Vali Yazıcı, Antalya’nın güçlü bir sağlık altyapısı olduğunu belirterek ortak projelerle bunu daha da ileriye götürmeyi hedeflediklerini belirtti.

Sağlık Alanında Gücümüzü Güç Katarak İlerleyeceğiz
Doç. Dr. Oğuz Karahan’a yeni görevinde başarılar dileyerek sözlerine başlayan Vali Yazıcı; “Öncelikle yeni görevinizde başarılar diliyorum. Turizmin başkenti Antalya’mıza artık birlikte hizmet edeceğiz. Yeni çalışmalarla ve yeni projelerle güçlü sağlık altyapımızı geliştirmeye devam edeceğiz. Sağlık alanında gücümüzü güç katarak ilerleyeceğiz. Yeni görevinizin Antalya’mıza hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Sağlık Altyapımızı İleriye Götürmek İçin Çok Çalışacağız
Antalya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Oğuz Karahan, iyi dilekleri için Vali Yazıcı’ya teşekkür ederek Antalya’nın güçlü bir sağlık altyapısı olduğunu ve bunu daha ileriye götürmek için çok çalışacaklarını ifade etti.

Doç. Dr. Oğuz Karahan Kimdir?
Doç. Dr. Oğuz Karahan, 1980 yılında doğdu. 43 yaşında olan başhekim, uzmanlık eğitimini 2012 yılında ABD'de yaptı. Tıp fakültesini Cumhuriyet Üniversitesi’nde okuyan, tıp alanında uzmanlığını Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümünde, Doktorasını Dicle Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde yapan ve Tıbbi Biyoloji alanında da uzman olan Doç. Dr. Karahan'ın çok sayıda bilimsel yayın ve makalesi de bulunuyor. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümünde öğretim üyeliği ve başkanlık görevleri yapan Doç. Dr. Karahan, Sağlık Bakanlığı'nın onayıyla Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi olarak görevlendirilmişti. Başhekimlik görevinin ardından Doç. Dr. Karahan, Antalya İl Sağlık Müdürü olarak atandı.
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.